تاریخچه گروه صنعتی الماس سبز کویر

خانهتاریخچه گروه صنعتی الماس سبز ک...

تاریخچه

گروه صنعتی الماس سبز کویر.

گروه صنعتي الماس سبز فعالیت خود را در سال 1378 با هدف تولید و اشتغال‌زائی و با ایجاد خطوط کامل تولید کاغذ و تولید انواع ورق و به دنبال آن چاپ و تولید کارتن با به‌کارگیری از ماشین‌آلات پیشرفته و افراد متخصص در سه شرکت مجزا آغاز نمود.

عناوین این مجموعه ها عبارتند از :

1. صنایع چاپ و بسته‌بندی الماس سبز کویر (کارتن سازی)

2. کارخانه مدرن کاغذ صنعت سبز (کاغذ سازی)

3. کارخانه کاغذ کار الماس سبز (کاغذ سازی)

درسال 1399 مجموعه موفق شد کارخانه مدرن کارتن صنعت سبز (کارتن سازی) و کارخانه کارتن پلاست هدیش ایساتیس (کارتن پلاست) را راه اندازی کند و پس از آن در سال 1400 کارخانه جعبه سازی فراهنر نوین (جعبه سازی) را با جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا احداث کرد.


کارتن سازی

صنایع چاپ و بسته بندی الماس سبز کویر.

صنایع چاپ و بسته بندی الماس سبز کویر فعال در صنعت کارتن سازی که در سال ۱۳۷۸ تاسیس شد، یکی از پیشروترین تولیدکنندگان کاغذ و بسته بندی در ایران است. ایجاد دایره کامل بازیافت ضایعات کاغذ و تولید انواع ورق های مقوایی و همچنین ساخت جعبه و کارتن در استان یزد از اهداف اصلی تاسیس بود. به عنوان یک شرکت متمرکز بر تحقیق، کیفیت عالی، استفاده از تکنولوژی فوق العاده و مشاوره حرفه ای از استراتژی های اساسی گروه الماس سبز است. اين مجموعه صنعتي كه بزرگترين توليد كننده صنايع سلولزي در منطقه به شمار مي رود، در زميني به وسعت ۲۰۰۰۰ مترمربع و بالغ بر ۱۲۰۰۰ متر مربع سالن توليد و انبار همراه با ۱۵۰ نفر از مجربترين پرسنل در دو بخش مشغول بكار مي باشد.

 • ۰۱تولید کارتن
 • ۰۲تولید کارتن لمینتی
 • ۰۳تولید ورق کارتن

کارتن سازی

مدرن کارتن صنعت سبز.

شرکت مدرن کارتن صنعت سبز که در سال 1393 تاسیس شد، یکی از پیشروترین تولیدکنندگان کاغذ و بسته بندی در ایران است. ایجاد دایره کامل بازیافت ضایعات کاغذ و تولید انواع ورق های مقوایی و همچنین ساخت جعبه و کارتن در استان یزد از اهداف اصلی تاسیس بود. به عنوان یک شرکت متمرکز بر تحقیق، کیفیت عالی، استفاده از تکنولوژی فوق العاده و مشاوره حرفه ای از استراتژی های اساسی شرکت فیروزه پارس است. موارد ذکر شده و تحویل به موقع ما را به تامین کننده کاغذ و بسته بندی بیش از 400 شرکت داخلی و صادرکننده به کشورهای خاورمیانه مانند امارات و عراق تبدیل کرده است. ما در الماس سبز همراه با کیفیت، نوآوری و فناوری، با پارامترهای دیگری کار می کنیم که برای تضمین توسعه پایدار در نظر گرفته شده است. در هر پنج زیرمجموعه هلدینگ، استفاده گسترده از تجهیزات هوشمند، حفاظت از محیط زیست، با راندمان بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی برای به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی محصولات انجام شده است. علاوه بر این، ما به هر یک از اعضای تیم کار معناداری، در محیطی از مراقبت، شفقت و ارتباط انسانی که عمیقاً توسط تیم مدیریت ارزشمند است، ارائه می دهیم.

 • ۰۱تولید کارتن
 • ۰۲تولید کارتن لمینتی
 • ۰۳تولید ورق کارتن

کارتن پلاست

کارتن پلاست هدیش ایساتیس.

کارخانه کارتن پلاست هدیش ایساتیس فعالیت خود را از سال 1399 با واردات یکی از بهترین ماشین آلات تولید شیت های پلی پروپلین (کارتن پلاست) و در زمینی به مساحت 15000 متر واقع در شهرک صنعتی فولاد یزد آغاز نمود.

مجموعه کارتن پلاست هدیش در راستای افزایش کنترل کیفیت و کاهش قیمت تمام شده محصول، تولید گرانول سازی و شیت را همزمان در دستور کار خود دارد.

صنعت تولید کارتن پلاست به جهت نداشتن آثار تخریبی برای محیط زیست بعنوان صنعت سبز شناخته می شود و در صنایع مختلفی از جمله صنعت ساخت و ساز، صنعت بسته بندی، خودروسازی، لوازم خانگی، کشاورزی و بازیافت کاربرد دارد.

 • ۰۱تولید کارتن پلاست
 • ۰۲تولید کامپاند پلیمری

جعبه سازی

چاپ و بسته بندی فراهنر نوین.

در تاریخچه الماس سبز کویر، شرکت فراهنر نوین در سال 1401 به بهره برداری رسیده است و عمده تولیدات آن شامل جعبه های لوکس مقوایی برای مصارف مختلف بهداشتی آرایشی،جعبه های صنایع غذایی، شیرینی و شکلات، دخانیات، صنایع الکترونیک، صنایع خودرو و غیره است.

وجه تمایز این مجموعه با سایر شرکت های مشابه، وجود پرسنل طراح حرفه ای به همراه ماشین آلات با تکنولوژی روز اروپا است که امکان تولید جعبه با کلیه افکت های مد نظر مشتریان در تیراژ انبوه را به ارمغان آورده است.

تولید کاغذ، جعبه و کارتن مادر در مجموعه، تضمین کننده قیمت، زمان تحویل و کیفیت مناسب محصول تمام شده است و امکان تقدیم پکیج کامل بسته بندی را برای مشتریان میسر می سازد.
یکی از دغدغه های مشتریان و توزیع کنندگان جعبه، بحث بهداشتی بودن سالن و شرایط تولید می باشد.

فراهنر نوین کلیه استانداردها و الزامات یک مجموعه با گرید دارویی را رعایت کرده و یک سالن ایزوله با اجزاء ساختمانی و تهویه مطلوب و بهداشتی را احداث نموده است.

 • ۰۱تولید جعبه
 • ۰۲انواع چاپ

کاغذ سازی

مدرن کاغذ صنعت سبز.

در اوایل سال 1394 یکی از منحصربه‌فردترین شرکت‌های تولید کاغذ بسته‌بندی کشور درزمینه تولید کاغذ کرافت و وایت تاپ چندلایه باکیفیت در حد استاندارد جهانی و با ظرفیت روزانه 300 تن در زمینی به مساحت 85000 مترمربع، 12000 متر سوله و خط انتقال کاغذ اختصاصی به بهره‌برداری رسید.

این مجموعه با 250 نفر پرسنل همگام با دو مجموعه قبلی مشغول فعالیت است.

این شرکت در حال حاضر امکان تولید کاغذهای کرافت لاینر KL، شبه کرافت KLB و تست لاینر سوپر TLS را دارد.

 • ۰۱تولید کاغذ

کاغذ سازی

كاغذ كار الماس سبز.

كاغذ كار الماس نيز در زميني به وسعت 18000 مترمربع و با 8000 مترمربع سالن با 95 نفر کارکنان داير گرديده و توانائي توليد انواع كاغذ فلوتينگ، شبه كرافت، لاينر را از ضايعات OCC و مواد افزودني خارجي به بهترين وجه ممكن را داراست و افتخار این را دارد که تنها فلوت جایگزین کاغذ مازندران، فلوت ASK را تولید می‌نماید.
این شرکت در سال 91 مفتخر به دریافت استاندارد ملی ایران و استانداردهای ایزو 9001، 18001 و 14001 گردیده و همچنین با تلاش و پشتکار مدیریت و کارکنان دلسوز این مجموعه موفق به دریافت گواهی ارزشمند صنعت سبز و تندیس اجلاس بین‌المللی حامیان زمین گردید.

 • ۰۱تولید کاغذ