درباره صنایع چاپ و بسته بندی الماس سبز کویر

خانهدرباره صنایع چاپ و بسته بندی ا...

درباره ما

صنایع چاپ و بسته بندی الماس سبز کویر.

صنایع چاپ و بسته بندی الماس سبز کویر فعال در صنعت کارتن سازی که در سال ۱۳۷۸ تاسیس شد، یکی از پیشروترین تولیدکنندگان کاغذ و بسته بندی در ایران است. ایجاد دایره کامل بازیافت ضایعات کاغذ و تولید انواع ورق های مقوایی و همچنین ساخت جعبه و کارتن در استان یزد از اهداف اصلی تاسیس بود. به عنوان یک شرکت متمرکز بر تحقیق، کیفیت عالی، استفاده از تکنولوژی فوق العاده و مشاوره حرفه ای از استراتژی های اساسی گروه الماس سبز است. اين مجموعه صنعتي كه بزرگترين توليد كننده صنايع سلولزي در منطقه به شمار مي رود، در زميني به وسعت ۲۰۰۰۰ مترمربع و بالغ بر ۱۲۰۰۰ متر مربع سالن توليد و انبار همراه با ۱۵۰ نفر از مجربترين پرسنل در دو بخش مشغول بكار مي باشد.
بخش ورق سازی این مجموعه با استفاده از انواع کاغذ های خارجی اعم از کرافت و وایتاپ و همچنین کاغذهای بازیافت داخلی با کیفیت بالا توانایی تولید در انواع ورق روی سینگلهای E ،B ،C ،B&C و C&E را جهت کارتنهای مختلف دارا میباشد.

test00956532

تولید کارتن

بخش تولید کارتن قابلیت ساخت جعبه هایی را دارد که محدوده ورق های آن از (۱۱۰*۱۶۰) تا (۱۲۰۰*۲۵۰۰) میلیمتر می باشد.

test00956534

تولید ورق کارتن

واحد تولید ورق دارای ظرفیت تولید ورق مقوایی سه و پنج لایه با عرض های مختلف از ۱۱۵۰ تا ۲۱۰۰ میلی متر می باشد.

test00956533

تولید کارتن لمینتی

کارتن لمینتی، یکی از تولیداتی است که برای محصولاتی که نیاز به چاپ زیبا و حرفه ای دارند مورد استفاده قرار میگیرد.

test3000009

0
مشتری های فعال
0
نیروی متخصص
0
کارشناس
0
سال های پر افتخار

الماس سبز کویر

اين مجموعه صنعتي كه بزرگ‌ترین تولیدکننده صنايع سلولزي در منطقه به شمار می‌رود، در زميني به وسعت 20000 مترمربع و بالغ‌ بر 12000 مترمربع سالن توليد و انبار همراه با 150 نفر از مجرب‌ترین کارکنان در دو بخش مشغول بكار است.

بخش ورق‌سازی

در بخش ورق‌سازی این مجموعه با استفاده از انواع کاغذهای خارجی اعم از کرافت و وایتاپ و همچنین کاغذهای داخلی باکیفیت بالا توانایی تولید در انواع ورق روی سینگل های E، B ، C،B & C و C & E را جهت کارتن های مختلف دارا است.

 بخش کارتن‌سازی

در بخش کارتن‌سازی این مجموعه با استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته همچنین نیروهای آموزش‌دیده و مجرب، توانایی تولید کارتن با ابعاد متنوع با استفاده از 3 ماشین چاپ با ظرفیت 7 و 8 رنگ و چسب به‌صورت آنلاین را دارا است.

ویژگی‌ها برتر و تاریخچه شرکت الماس سبز کویر:

 • تاسیس: 1378 (یکی از پیشگامان صنعت بسته‌بندی نوین)
 • هلدینگ صفر تا صد بسته‌بندی: شامل شرکت مدرن کاغذ به‌عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان کاغذ کرافت و کارتن‌سازی‌های کاغذ کار الماس، الماس سبز کویر، آپادانا، مجتمع فیروزه،
 • هدیش کارتن پلاست و فراهنر نوین جهت تولید جعبه‌های لوکس و صادراتی
 • تنوع محصولات: تولید انواع کارتن‌های 3 لایه و 5 لایه، انواع طراحی‌های بر اساس ویژگی‌های مکانیکی و گرافیکی کارتن و بهینه‌سازی سفارش‌ها به‌صورت رایگان جهت داشتن مناسب‌ترین کیفیت و پایین‌ترین میزان قیمت
 • مشتریان خاص: اکتیو، دکتر عبیدی، ایرانول، پاکسان، پدیده شیمی، صنایع غذایی کاله، رامک، پگاه
 • صادرات به عراق و امارات
 • تعداد کارمندان پنج مجموعه هلدینگ: بالای سیصد نفر
 • دارای گواهینامه ایزو 9001، 45001، 14000، 45000
 • ارسال محصول با تست ریپورت
 • امکان ساخت قالب و کلیشه رایگان برای سفارش‌ها 500000 تا در فصل
 • دارای استراتژی‌های برخورد با قیمت‌های نوسانی بازار